Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Konserwacja, naprawa i serwis instalacji sanitarnej i przeciwpożarowej w Parku Centralnym

Zamawiający Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Konserwacja, naprawa i serwis instalacji sanitarnej i przeciwpożarowej w Parku Centralnym”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 21 lutego 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 634 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675557

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

10 Lutego 24

1.4.2.)Miejscowość

Gdynia

1.4.3.)Kod pocztowy

81-364

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.7.)Numer telefonu

(58) 761 20 00, (58) 761 20 01

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdiz.gdynia.pl, rzp@zdiz.gdynia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zdiz.gdynia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00115888

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-21

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00112291

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-02-28 10:00 Po zmianie: 2025-03-04 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-02-28 11:00 Po zmianie: 2025-03-04 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-03-29 Po zmianie: 2025-04-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 634 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 917 zł1 027 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
931 057 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 917 zł
Mediana
234 634 zł
Górny kwartyl
1 027 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.