Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
374 147 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    9180 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    51 284 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    65 314 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    104 488 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    25 235 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    118 646 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury35%Termin dostaw5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim (Radzyń Podlaski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 374 147 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
374 147 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 stycznia 2025

    Termin ofert: 22 stycznia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    13 lutego 2025

    3 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Milapharm Sp. z o.o. (część 1); Bio-Novum Sp. z o.o. (część 2); Medlab – Products Sp. z o.o. (części 3, 4); Argenta Sp.z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 374 146,77 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wisznicka 111

1.5.2.)Miejscowość

Radzyń Podlaski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

834132387

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzozrp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzozrp.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1499f66a-3716-4659-b9d6-ca88b2eca60c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1499f66a-3716-4659-b9d6-ca88b2eca60c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00102428

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00101113/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00017886

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2025/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

12000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

51500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

65000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i sukcesywna dostawa wyrobów laboratoryjnych i odczynników na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

98000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9180,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23220,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Milapharm Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

634-29-15-409

7.3.3)Ulica

Pl. Gen. Józefa Hallera 5/14A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-464

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9180,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51283,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51283,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51283,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bio-Novum Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-26-84-339

7.3.3)Ulica

Ul. Nowy Świat 23A/3U

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-418

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51283,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65314,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65314,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65314,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medlab – Products Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522-000-30-55

7.3.3)Ulica

Ul. Gałczyńskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.5)Kod pocztowy

05-090

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65314,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104487,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104487,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104487,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medlab – Products Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522-000-30-55

7.3.3)Ulica

Ul. Gałczyńskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.5)Kod pocztowy

05-090

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104487,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25235,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25235,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25235,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp.z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

781-10-11-656

7.3.3)Ulica

Ul. Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25235,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118645,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118645,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118645,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Graso Zenon Sobiecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

592-02-02-348

7.3.3)Ulica

Krąg 4A

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gd.

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118645,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 167 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 082 zł1 296 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 022 144 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 082 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 296 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.