Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
559 650 zł
Umowa zawarta
14 stycznia 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 559 650 zł – 773 719 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udzielenie nowych oraz odnowienie posiadanych licencji oprogramowania Veeam Backup for Microsoft Office 365, Veeam Availabillity Suite Universal Subscription License (lub rozwiązań równoważnych)

Zamawiający Województwo Mazowieckie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie nowych oraz odnowienie posiadanych licencji oprogramowania Veeam Backup for…”, wybierając ofertę wykonawcy Decsoft S.A. Wartość umowy: 559 650 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Województwo MazowieckieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 lutego 2025
Wartość umowy
559 650 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 listopada 2024

    Termin ofert: 3 grudnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 lutego 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Decsoft S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 559 650,00 zł (umowę zawarto 14 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 559 650,00 zł do 773 719,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail