Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
188 190 zł
Umowa zawarta
7 lutego 2025
Okres realizacji
od 7 lutego 2025 do 2 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 188 190 zł – 512 910 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa pralnicza dla Domu Pomocy Społecznej w Psarach

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Psarach (Psary, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa pralnicza dla Domu Pomocy Społecznej w Psarach”, wybierając ofertę wykonawcy Pralnia pod kominem Magdalena Linke. Wartość umowy: 188 190 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w PsarachPsary, Wielkopolskieopublikowano 11 lutego 2025
Wartość umowy
188 190 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pralnia pod kominem Magdalena Linke (Sieradz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 188 190,00 zł (umowę zawarto 7 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 188 190,00 zł do 512 910,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 lutego 2025 r. do 2 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Psarach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295805

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kaliska 3

1.5.2.)Miejscowość

Psary

1.5.3.)Kod pocztowy

63-405

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62739-60-84

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpspsary.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

dpspsary.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dps_psary

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa pralnicza dla Domu Pomocy Społecznej w Psarach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-504d5d31-8354-4c48-a42d-fd33bdf14168

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00097831

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039089/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa pralnicza 2025 rok

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00043461

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.ORA.3430.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pralnicza dla Domu Pomocy Społecznej w Psarach.

4.5.3.)Główny kod CPV

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98315000-4 - Usługi prasowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

188190,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

512910,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188190,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pralnia pod kominem Magdalena Linke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272096886

7.3.3)Ulica

Broniewskiego 40

7.3.4)Miejscowość

Sieradz

7.3.5)Kod pocztowy

98-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188190,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-02-07 do 2026-02-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98310000-9Usługi prania i czyszczenia na such…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
597 600 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
266 070 zł1 024 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
758 158 zł
Źródło próbki
CPV 98310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
266 070 zł
Mediana
597 600 zł
Górny kwartyl
1 024 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Psarach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Psary.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 190 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98310000-9 (Usługi prania i czyszczenia na sucho). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pralnia pod kominem Magdalena Linke (Sieradz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.