Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zamówienie na usługi szkoleniowe dla osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą w ramach projektu: "Szansa na (samo)zatrudnienie - bis"

Zamawiający Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (Ruda Śląska, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zamówienie na usługi szkoleniowe dla osób, które chcą założyć własną działalność…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 98 500 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    10 lutego 2025

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 278215736

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Karola Goduli 36

1.4.2.)Miejscowość

Ruda Śląska

1.4.3.)Kod pocztowy

41-703

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

info@inkubatorsl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://inkubatorrudzki.bip.info.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wsparcie doradcze i edukacyjne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00096261

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-10

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00082091

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-02-10 10:30 Po zmianie: 2025-02-12 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-02-10 10:40 Po zmianie: 2025-02-12 10:40

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

2.3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 r. poz. 507).
Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ruda Śląska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.