Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
152 000 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 152 000 zł – 160 400 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów podległych Gminie Różan w sezonie grzewczym 2025

Zamawiający Gmina Różan (Różan, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów podległych Gminie Różan w sezonie grzewczym…”, wybierając ofertę wykonawcy STACJA PALIW DEPTUŁA SP. Z O.O. Wartość umowy: 152 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina RóżanRóżan, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 6 lutego 2025
Wartość umowy
152 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 grudnia 2024

    Termin ofert: 13 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lutego 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STACJA PALIW DEPTUŁA SP. Z O.O. (KADZIDŁO), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 152 000,00 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 152 000,00 zł do 160 400,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RÓŻAN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Obrońców Różana 4

1.5.2.)Miejscowość

Różan

1.5.3.)Kod pocztowy

06-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gminarozan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rozan.bipgminy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5d878a9-757b-4716-a8a3-be3b0e7ba4ca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów podległych Gminie Różan w sezonie grzewczym 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5d878a9-757b-4716-a8a3-be3b0e7ba4ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00091520

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00015442/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów podległych Gminie Różan w sezonie grzewczym 2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00638136

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIOŚ.271.14.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 000 l oleju opałowego lekkiego, przeznaczonego do celów grzewczych o wartości opałowej min. 42,6000 MJ/kg, realizowana sukcesywnie na podstawie zamówień składanych Wykonawcy przez Zamawiającego drogą mailową i potwierdzonych telefonicznie w terminie zgodnym z formularzem ofertowym. Termin dostawy liczony będzie od daty złożenia zamówienia w formie elektronicznej e-mailem. Szczegółowe zasady realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

160400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STACJA PALIW DEPTUŁA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7581831159

7.3.4)Miejscowość

KADZIDŁO

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

152000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Różan prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Różan.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STACJA PALIW DEPTUŁA SP. Z O.O. (KADZIDŁO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.