Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
130 995 zł
Umowa zawarta
15 stycznia 2025
Okres realizacji
od 31 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 130 995 zł – 290 375 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Waga: 1 Cena: 60,00% 2 Jakość wydruków: 40,00% Do oceny będą brane pod uwagę ceny brutto60%Jakość wydruków40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi drukowania i dostawy druków w roku 2025

Zamawiający Polska Opera Królewska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi drukowania i dostawy druków w roku 2025”, wybierając ofertę wykonawcy ABAKUS Tomasz Brząkała. Wartość umowy: 130 995 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Polska Opera KrólewskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 lutego 2025
Wartość umowy
130 995 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ABAKUS Tomasz Brząkała (Oława), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 130 995,00 zł (umowę zawarto 15 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 130 995,00 zł do 290 375,32 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 31 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polska Opera Królewska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367917056

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowogrodzka 49

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-695

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225115913

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@operakrolewska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.operakrolewska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/operakrolewska

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi drukowania i dostawy druków w roku 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5adac7a9-9793-4915-aca9-f27536214d86

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00085395

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00095717/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi drukowania i dostawy druków w roku 2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00644761

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

01/U/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200395,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi drukowania i dostawy druków takich jak ulotki, programy, plakaty i inne materiały informacyjno-promocyjne w roku 2025.

4.5.3.)Główny kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130995 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290375,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130995,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABAKUS Tomasz Brząkała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8991148681

7.3.3)Ulica

Perłowa 7

7.3.4)Miejscowość

Oława

7.3.5)Kod pocztowy

55-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130995,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-31 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
179 928 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
54 372 zł413 250 zł
Rozstęp międzykwartylowy
358 878 zł
Źródło próbki
CPV 79823000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
54 372 zł
Mediana
179 928 zł
Górny kwartyl
413 250 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.