Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
34 950 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Urbitor sp. z o.o. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialnoś
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 950 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena85%Klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne15%Cena90%Klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku i innych interesów Urbitor sp. z o.o.

Zamawiający Inter-Broker sp. z o.o. (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Ubezpieczenie majątku i innych interesów Urbitor sp. z o.o”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 34 950 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Inter-Broker sp. z o.o.Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 lutego 2025
Łączna wartość umów
34 950 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 grudnia 2024

    Termin ofert: 19 grudnia 2024 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    03 lutego 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 34 950,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail