Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
154 934 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1a) Część nr 1 – Materiały i pomoce do nauki języków
    Wartość umowy
    21 170 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2b) Część nr 2 – Materiały, pomoce i wyposażenie do zajęć z przedmiotów ścisłych
    Wartość umowy
    42 358 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3c) Część nr 3 – Materiały, pomoce i wyposażenie do zajęć sensoryczno-społecznych
    Wartość umowy
    64 457 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4d) Część nr 4 - Materiały, pomoce do zajęć z robotyki i wyposażenie TIK
    Wartość umowy
    26 949 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury30%Aspekt społeczny10%Termin platności faktury30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa materiałów dydaktycznych, pomocy naukowych i wyposażenia do prowadzenia zajęć dodatkowych w ramach projektu pn. IN PLUS – podnoszenie jakości kształcenia podstawowego w Bilczy

Zamawiający Szkoła Podstawowa Im Piotra Ściegiennego w Bilczy (Bilcza, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa materiałów dydaktycznych, pomocy naukowych i wyposażenia do prowadzenia…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 154 934 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
154 934 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 grudnia 2024

    Termin ofert: 20 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 stycznia 2025

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL Hydro s.c. (części 1, 2); ALTARE Sp. z o.o. (część 3); Moje Bambino Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 154 934,04 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM PIOTRA ŚCIEGIENNEGO W BILCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001217470

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 2

1.5.2.)Miejscowość

Bilcza

1.5.3.)Kod pocztowy

26-026

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 311 71 38

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

projekt@spbilcza.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spbilcza.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-583eafd0-9a7f-4b44-a6d6-febfe3527a66

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa materiałów dydaktycznych, pomocy naukowych i wyposażenia do prowadzenia zajęć dodatkowych w ramach projektu pn. IN PLUS – podnoszenie jakości kształcenia podstawowego w Bilczy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-583eafd0-9a7f-4b44-a6d6-febfe3527a66

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00081243

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

w ramach projektu „IN PLUS – podnoszenie jakości kształcenia podstawowego w Szkole Podstawowej w Bilczy” realizowanego na podstawie umowy nr FESW.08.02.IZ.00.0079/23 z dnia 26.03.2024. zawartej pomiędzy Województwem Świętokrzyskim a Gminą Morawica w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 8 Edukacja na wszystkich etapach życia, Działanie 08.02.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00647316

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.SPBILCZA.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Część nr 1 – Materiały i pomoce do nauki języków

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524200-9 - Gry planszowe

48931000-3 - Pakiety oprogramowania szkoleniowego

4.5.5.)Wartość części

15792,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

b) Część nr 2 – Materiały, pomoce i wyposażenie do zajęć z przedmiotów ścisłych

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34999400-0 - Modele w skali

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

38519000-6 - Różne kompozycje do mikroskopów

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

38631000-7 - Lornetki

38634000-8 - Mikroskopy optyczne

37524100-8 - Gry edukacyjne

48931000-3 - Pakiety oprogramowania szkoleniowego

4.5.5.)Wartość części

45655,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

c) Część nr 3 – Materiały, pomoce i wyposażenie do zajęć sensoryczno-społecznych

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37426000-0 - Sprzęt do ćwiczeń równowagi

37422000-2 - Drążki lub belki gimnastyczne

37421000-5 - Maty gimnastyczne

37524100-8 - Gry edukacyjne

48931000-3 - Pakiety oprogramowania szkoleniowego

4.5.5.)Wartość części

46001,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

d) Część nr 4 - Materiały, pomoce do zajęć z robotyki i wyposażenie TIK

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37524100-8 - Gry edukacyjne

48931000-3 - Pakiety oprogramowania szkoleniowego

37520000-9 - Zabawki

30213200-7 - Komputer tablet

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

38127000-1 - Stacje pogodowe

4.5.5.)Wartość części

31758,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21170 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42024,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21170 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL Hydro s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572913756

7.3.3)Ulica

Suchowola 6

7.3.4)Miejscowość

Chmielnik

7.3.5)Kod pocztowy

26-020

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21170 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42358 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69151,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42358 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL Hydro s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572913756

7.3.3)Ulica

Suchowola 6

7.3.4)Miejscowość

Chmielnik

7.3.5)Kod pocztowy

26-020

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42358 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55440,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95059,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64456,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572982438

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 151

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-547

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64456,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26949,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60107,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26949,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26949,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa Im Piotra Ściegiennego w Bilczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bilcza.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 934 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe EL Hydro s.c. (Chmielnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.