Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla stołówki Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie z podziałem na zadania”

Zamawiający Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie (Rozłazino, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla stołówki Zespołu Kształcenia i Wychowania w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 603 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190946050

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Długa 21

1.4.2.)Miejscowość

Rozłazino

1.4.3.)Kod pocztowy

84-218

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

586789914

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rozlazino2@poczta.onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rozlazino.szkolna.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a17518c-2178-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00080906

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla stołówki Zespołu
Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie z podziałem na zadania”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla stołówki Zespołu
Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie z podziałem na zadania”

3.9.)Główny kod CPV

15112100-7 - Świeży drób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-01 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LIS Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220687179

4.3.3.)Ulica

Wiejska 7

4.3.4.)Miejscowość

Sierakowice

4.3.5.)Kod pocztowy

83-340

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15346,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00410114/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

waloryzacja wynagrodzenia

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

bez zmian

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15539,47 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15112100-7Świeży drób
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 603 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
163 038 zł425 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 720 zł
Źródło próbki
CPV 15112100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
163 038 zł
Mediana
274 603 zł
Górny kwartyl
425 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rozłazino.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15112100-7 (Świeży drób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.