Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość wybranych ofert
61 689 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 22) Cześć 2 - wykonanie konserwacji, serwisu bieżącego, napraw i usuwanie awarii urządzeń bram i drzwi przesuwnych, garażowych, szlabanów wyjazdowych znajdujących się na terenach komplesków wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego O
    Cena wybranej oferty
    61 689 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zdiagnozowanie przyczyn awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie konserwacji, serwisu bieżącego, napraw i usuwanie awarii urządzeń bram i drzwi przesuwnych, garażowych, szlabanów wyjazdowych

Zamawiający 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zegrze, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonanie konserwacji, serwisu bieżącego, napraw i usuwanie awarii urządzeń bram i drzwi…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 61 689 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: 26 Wojskowy Oddział GospodarczyZegrze, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 30 stycznia 2025
Łączna wartość ofert
61 689 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 grudnia 2023

    Termin ofert: 27 grudnia 2023 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    30 stycznia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 61 688,68 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail