Świadczenie usług pogrzebowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie
Zamawiający Gmina Miasto Szczecin Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług pogrzebowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=89, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
07 listopada 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 stycznia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Szczecin Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 005433353 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gen. Sikorskiego 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-323 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 914857528 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 914857603 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zam.publiczne@mopr.szczecin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.mopr.szczecin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-cbe15f0b-c98b-41dc-9f5a-b32e4e5b19e4 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00075798 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług pogrzebowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1) | Pogrzeb tradycyjny | a) dostarczenie trumny wyściełanej, sosnowej, lakierowanej bez względu na rozmiar, b) dostarczenie 4 zniczy pogrzebowych (o gramaturze wkładu 120 g) i wiązanki kwiatów (5 kwiatów na podłożu świerkowym), c) dostarczenie krzyża lub palika (w zależności od wyznania zmarłego), d) dostarczenie tabliczki z wytłoczonymi danymi zmarłego*, e) przewiezienie zwłok z miejsca wskazanego przez zamawiającego do chłodni na cmentarzu – w granicach Miasta Szczecin, f) umieszczenie zwłok w worku dostarczonym przez wykonawcę, g) dostarczenie ubrania dla zmarłego: • kobieta – sukienka albo kostium, bielizna, rajstopy, buty, • mężczyzna: - garnitur, koszula, krawat, bielizna, skarpety, buty, h) przygotowanie zwłok do pochowania (kosmetyka ciała i ubranie ciała w odzież, jeżeli pozwala na to stan zwłok albo zawinięcie ciała w prześcieradło dostarczone przez wykonawcę), i) umieszczenie klepsydr w miejscu zamieszkania zmarłego i na bramach cmentarza, j) wystawienie trumny w kaplicy cmentarnej oraz przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej przy udziale mistrza ceremonii lub kapłana, k) obsługa pogrzebu, w tym przewóz karawanem trumny ze zwłokami w obrębie cmentarza oraz umieszczenie trumny w przygotowanym grobie, l) wykopanie jednorzędowego grobu lub wybranie ziemi z istniejącego grobu głębinowego, m) pogłębienie wykopanego grobu zwykłego do grobu głębinowego, n) zasypanie i uformowanie grobu** oraz umieszczenie na nim krzyża albo palika, tabliczki z wytłoczonymi danymi zmarłego, wiązanki oraz zniczy, o) dochowanie szczątek ludzkich wraz z nadanym numerem zezwolenia na pochówek do grobu ziemnego, wskazanego przez Administratora cmentarza. 2) Pogrzeb z wykorzystaniem kremacji zwłok: a) dostarczenie trumny kremacyjnej drewnianej lub drewnopodobnej bez względu na rozmiar, b) dostarczenie urny na prochy, c) dostarczenie 4 zniczy pogrzebowych (o gramaturze wkładu 120 g) i wiązanki kwiatów (5 kwiatów na podłożu świerkowym), d) dostarczenie krzyża lub palika (w zależności od wyznania zmarłego) , e) dostarczenie tabliczki z wytłoczonymi danymi zmarłego*, f) przewiezienie zwłok z miejsca wskazanego przez zamawiającego do chłodni na cmentarzu – w granicach Miasta Szczecin, g) umieszczenie zwłok w worku dostarczonym przez wykonawcę, h) dostarczenie ubrania dla zmarłego: • kobieta – sukienka albo kostium, bielizna, rajstopy, buty, • mężczyzna: - garnitur, koszula, krawat, bielizna, skarpety, buty, i) przygotowanie zwłok do kremacji (kosmetyka ciała i ubranie ciała w odzież, jeżeli pozwala na to stan zwłok albo zawinięcie ciała w prześcieradło dostarczone przez wykonawcę), j) umieszczenie klepsydr w miejscu zamieszkania zmarłego i na bramach cmentarza, k) wystawienie urny z prochami w kaplicy cmentarnej oraz przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej przy udziale mistrza ceremonii lub kapłana, l) obsługa pogrzebu, w tym przewóz karawanem urny z prochami w obrębie cmentarza oraz umieszczenie urny w grobie urnowym lub innym miejscu przechowywania urn z prochami, m) wykopanie, zasypanie i uformowanie grobu** urnowego i umieszczenie na nim krzyża albo palika, tabliczki z wytłoczonymi danymi zmarłego oraz wiązanki pogrzebowej i 4 zniczy. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 98370000-7 - Usługi pogrzebowe i podobne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-10-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Pogrzebowe Tanatos Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8522702604 |
| 4.3.3.) | Ulica | Sikorskiego 7/u |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Szczecin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 70-323 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 104220 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00582388/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 69567,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →