Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie wybranych Nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie w latach 2024, 2025
Zamawiający Nadleśnictwo Kłodawa (Kłodawa, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie wybranych Nadleśnictw…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=81, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
46 wpisów- Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 stycznia 2025
- Wykonanie umowy
23 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 marca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 marca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | NADLEŚNICTWO KŁODAWA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 810539166 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Gorzowska 31 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kłodawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-415 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL431 - Gorzowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 957279745 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | klodawa@szczecin.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.klodawa.szczecin.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d2e73217-6e75-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00058442 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/S 208-651147 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie wybranych Nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie w latach 2024, 2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 77210000-5 - Usługi pozyskiwania drewna 77211000-2 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna 77211100-3 - Usługi cięcia drewna 77211200-4 - Transport dłużyc na terenie lasów 77211300-5 - Usługi selekcji drzew 77211400-6 - Usługi wycinania drzew 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew 77211600-8 - Sadzenie drzew 77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej 77231200-0 - Usługi zwalczania szkodników leśnych 77231600-4 - Usługi zalesiania 77600000-6 - Usługi myśliwskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-12-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Usług Leśnych Daniel Zabojsca |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Zakład Usług Leśnych Mariola Zabojsca |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5991075822 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wysoka 74 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lubiszyn |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-433 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2241035,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/S 92-278539 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1906070,13 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.