Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH, WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ UTYLIZACJĄ

Zamawiający 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zgierz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH, WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 31 Wojskowy Oddział GospodarczyZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 20 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.2.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101067256

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Konstantynowska 85

1.4.2.)Miejscowość

Zgierz

1.4.3.)Kod pocztowy

95-100

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.7.)Numer telefonu

261442185

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

31wog.zp@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4c914c1-8474-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00048819

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00500228

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH, WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ UTYLIZACJĄ

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – odbiór odpadów Zgierz, Jeżewo

3.9.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-01 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TOI TOI POLSKA SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1180042784

4.3.3.)Ulica

PŁOCHOCIŃSKA 29

4.3.4.)Miejscowość

WARSZAWA

4.3.5.)Kod pocztowy

03-044

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

126437,76 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00566376/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

157794,48 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

URUCHOMIONO OPCJĘ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90400000-1 (Usługi utylizacji nieczystości). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.