Wynik częściowy: umowy w 7 z 11 części, 4 unieważniono11 części
Łączna wartość umów
186 777 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Czepki chirurgiczne w formie beretu
    Wartość umowy
    11 450 zł
    5 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2Maski chirurgiczne
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 870 zł
    5 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4Fartuch dla pacjenta
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    8 ofert
  5. Unieważniona
    Część 5Ubranie niesterylne męskie
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    5 ofert
  6. Unieważniona
    Część 6Ochraniacze na obuwie
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1858 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Serweta operacyjna okulistyczna
    Wartość umowy
    940 zł
    5 ofert
  9. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 368 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    126 792 zł
    5 ofert
  11. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 500 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
52 ofert(łącznie na 11 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Jakość50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa bielizny jednorazowej fizelinowej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa bielizny jednorazowej fizelinowej”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 186 777 zł. Złożono 52 oferty.

Zamawiający: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital OkulistycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 20 stycznia 2025
Łączna wartość umów
186 777 zł
Liczba ofert
52 ofertłącznie, 11 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 11 części: w 7 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zarys International Group sp. z o.o. sp. k. (część 1); J. Chodacki, A. Misztal „Medica” S.j. (część 3); ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k. (część 7); ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k (część 8) oraz 3 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 186 777,36 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 52 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016084355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sierakowskiego 13

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-709

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@spkso.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spkso.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spkso.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa bielizny jednorazowej fizelinowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fc31a0b2-83b7-4430-a034-e0c4d4f6dc8e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00048363

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00093741/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.14 Dostawa bielizny i pościeli jenorazowej oraz odzieży jednorazowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00567894

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/15/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Czepki chirurgiczne w formie beretu

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

8400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Maski chirurgiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

1360,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Fartuch chirurgiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

62500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Fartuch dla pacjenta

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

15200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubranie niesterylne męskie

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

5400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ochraniacze na obuwie

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

4400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serweta operacyjna

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

8872,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serweta operacyjna okulistyczna

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

1260,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw sterylny do zabiegów

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

10352,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prześcieradła jednorazowe medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

119500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pościel medyczna jednorazowego użytku

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

13000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6985,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11450,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11450,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11450,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne: oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1728,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2678,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21492,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23598,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21870,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

J. Chodacki, A. Misztal „Medica” S.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6921008620

7.3.4)Miejscowość

Lubin

7.3.5)Kod pocztowy

59-300

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21870,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym również opis przedmiotu zamówienia wymagał zaoferowania produktów, które spełniają wymogi normy EN 13795 jednak w ramach wyjaśnień i zmiany treści SWZ z dnia 4 oraz 6 listopada 2024 roku dopuścił możliwość zaoferowania produktów stanowiących środek ochrony indywidualnej. Dokonane przez Zamawiającego zmiany doprowadziły do niejednoznaczności opisu przedmiotu zamówienia w ww. częściach co w konsekwencji uniemożliwia porównanie złożonych ofert z uwagi na zaoferowanie przez Wykonawców różnych produktów
z zastosowaniem różnych stawek VAT.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7776,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10824,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym również opis przedmiotu zamówienia wymagał zaoferowania produktów, które spełniają wymogi normy EN 13795 jednak w ramach wyjaśnień i zmiany treści SWZ z dnia 4 oraz 6 listopada 2024 roku dopuścił możliwość zaoferowania produktów stanowiących środek ochrony indywidualnej. Dokonane przez Zamawiającego zmiany doprowadziły do niejednoznaczności opisu przedmiotu zamówienia w ww. częściach co w konsekwencji uniemożliwia porównanie złożonych ofert z uwagi na zaoferowanie przez Wykonawców różnych produktów
z zastosowaniem różnych stawek VAT.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5167,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6156,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym również opis przedmiotu zamówienia wymagał zaoferowania produktów, które spełniają wymogi normy EN 13795 jednak w ramach wyjaśnień i zmiany treści SWZ z dnia 4 oraz 6 listopada 2024 roku dopuścił możliwość zaoferowania produktów stanowiących środek ochrony indywidualnej. Dokonane przez Zamawiającego zmiany doprowadziły do niejednoznaczności opisu przedmiotu zamówienia w ww. częściach co w konsekwencji uniemożliwia porównanie złożonych ofert z uwagi na zaoferowanie przez Wykonawców różnych produktów
z zastosowaniem różnych stawek VAT.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5751,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10503,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1857,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2505,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1857,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1857,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

939,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2268,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

939,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

939,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10368,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10368,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10368,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Euro-Centrum Bożena i Cezariusz Wirkowscy Sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8371004367

7.3.4)Miejscowość

Sochaczew

7.3.5)Kod pocztowy

96-503

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10368,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92383,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

203958,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

126792,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Produkcyjno-Usługowo – Handlowa Mieczysław Kruszelnicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8950007015

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-107

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

126792,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13446,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19440,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Mieczysław Kruszelnicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8950007015

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-107

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33199000-1Odzież medyczna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 777 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33199000-1 (Odzież medyczna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zarys International Group sp. z o.o. sp. k. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.