Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
193 115 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2024
Okres realizacji
do 30 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa samochodu osobowego 9-miejscowy o DMC do 3,5T o napędzie klasycznym na potrzeby realizacji zadań Centrum Integracji Społecznej

Zamawiający Gmina Swarzędz (Swarzędz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa samochodu osobowego 9-miejscowy o DMC do 3,5T o napędzie klasycznym na…”, wybierając ofertę wykonawcy Auto Canpol S.A. Wartość umowy: 193 115 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SwarzędzSwarzędz, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 16 stycznia 2025
Wartość umowy
193 115 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    28 stycznia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Auto Canpol S.A. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 193 115,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail