Druk i zamieszczenie dodatku „Prasowa Powiatowa17.” w regionalnej części (Wielkopolska) dziennika o zasięgu ogólnopolskim oraz w jego lokalnym serwisie internetowym
Zamawiający Starostwo Powiatowe w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Druk i zamieszczenie dodatku „Prasowa Powiatowa17.” w regionalnej części (Wielkopolska)…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=517, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
13 lutego 2024
Termin ofert: 21 lutego 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 marca 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
16 stycznia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Starostwo Powiatowe w Poznaniu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 631276788 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Jackowskiego 18 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 60-509 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@powiat.poznan.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.powiat.poznan.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-894243e8-bf64-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00037671 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-16 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00104195 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Druk i zamieszczenie dodatku „Prasowa Powiatowa17.” w regionalnej części (Wielkopolska) dziennika o zasięgu ogólnopolskim oraz w jego lokalnym serwisie internetowym |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Druk i zamieszczenie dodatku „Prasowa Powiatowa17.” w regionalnej części (Wielkopolska) dziennika o zasięgu ogólnopolskim oraz w jego lokalnym serwisie internetowym |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79970000-4 - Usługi publikacji |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-03-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-12-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Agora S.A. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 011559486 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Czerska 8/10 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 00-732 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 85000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00237358/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 67268,40 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →