Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski. Przedmiot zamówienia w podziale na 2 części: Część 1: Opracowani
    1 oferta
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Przedmiotem zamówienia opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski. Przedmiot zamówienia w podziale na 2 części. Część 2: Opracowani
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski”

Zamawiający Gmina Lubień Kujawski (Lubień Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany…”, wybierając ofertę wykonawcy Katarzyna Podlaska-Krzywiec. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubień Kujawski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 29

1.5.2.)Miejscowość

Lubień Kujawski

1.5.3.)Kod pocztowy

87-840

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@lubienkujawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubienkujawski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8adab16d-111f-412b-b89e-12d29849e252

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8adab16d-111f-412b-b89e-12d29849e252

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00031888

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00027195/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00550741

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski. Przedmiot zamówienia w podziale na 2 części:
Część 1: Opracowanie planu ogólnego Gminy Lubień Kujawski oraz opracowanie strategii rozwoju Gminy Lubień Kujawski

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju

4.5.5.)Wartość części

220000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia opracowanie planu ogólnego i strategii rozwoju oraz opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski. Przedmiot zamówienia w podziale na 2 części.
Część 2: Opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubień Kujawski

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

80000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

239850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

239850,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

239850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Katarzyna Podlaska-Krzywiec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8881396923

7.3.3)Ulica

Fabianki 82a

7.3.4)Miejscowość

Fabianki

7.3.5)Kod pocztowy

87-811

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

239850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubień Kujawski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubień Kujawski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.