Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Brzozowie

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie (Brzozów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370448248

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Parkowa 20

1.4.2.)Miejscowość

Brzozów

1.4.3.)Kod pocztowy

36-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

(13)4340474

1.4.8.)Numer faksu

(13)4340474

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zdpbrzozow@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatbrzozow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d561d0c9-b9c4-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00030563

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00058254

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Brzozowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę soli drogowej luzem, spełniającej wymagania określone w normie PN-86/C-84081/02. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa norma: PN-86/C-84081/02 oraz przepisy Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. Nr 230, poz. 1960).
Szacowane zapotrzebowanie Zamawiającego na sól drogową w okresie trwania umowy wynosi: 500 Mg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Zał. Nr 1.

3.9.)Główny kod CPV

34927100-2 - Sól drogowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.P.H.U Wojtex Wojciech Pasich

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

650125787

4.3.3.)Ulica

Junacka 25/2

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-237

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

261375,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00096517/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Niewykorzystanie w I kwartale 2024 r. zamówionej w umowie ilości materiałów przeznaczonych do zimowego utrzymania dróg, oraz zaplanowana przez Zamawiającego rozbudowa zaplecza magazynowego przeznaczonego do przechowywania materiałów przeznaczonych do zimowego utrzymania dróg.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę soli drogowej luzem, spełniającej wymagania określone w normie PN-86/C-84081/02. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa norma: PN-86/C-84081/02 oraz przepisy Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i
warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. Nr 230, poz.1960).
Szacowane zapotrzebowanie Zamawiającego na sól drogową w okresie trwania umowy wynosi: 500 Mg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Zał. Nr 1.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

261375,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzozów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34927100-2 (Sól drogowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.