Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 850 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przygotowania i dostawy całodobowego wyżywienia dla wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej

Zamawiający Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Starachowicach (Starachowice, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przygotowania i dostawy całodobowego wyżywienia dla wychowanków Placówki…”, wybierając ofertę wykonawcy Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej. Wartość umowy: 178 850 zł.

Wartość umowy
178 850 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 grudnia 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 stycznia 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej (Styków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 850,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail