Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
448 704 zł
Umowa zawarta
7 stycznia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 448 704 zł – 490 032 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy (TD)20%Termin płatności faktury (od daty jej dostarczenia Zamawiającemu) (TPF)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Leoncin i jej jednostek organizacyjnych w 2025 roku.”

Zamawiający Gmina Leoncin (Leoncin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Leoncin i jej jednostek organizacyjnych w 2025…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSBIK SP. Z O.O. Wartość umowy: 448 704 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina LeoncinLeoncin, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 13 stycznia 2025
Wartość umowy
448 704 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 grudnia 2024

    Termin ofert: 16 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANSBIK SP. Z O.O. (Sobienie Jeziory).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 448 704,00 zł (umowę zawarto 7 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 448 704,00 zł do 490 032,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail