Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Wykonanie ocen, ekspertyz oraz prac specjalistycznych dla wybranych drzew na terenie Wrocławia z podziałem na 3 zadania"

Zamawiający Zarząd Zieleni Miejskiej (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie ocen, ekspertyz oraz prac specjalistycznych dla wybranych drzew na terenie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Zieleni MiejskiejWrocław, Dolnośląskieopublikowano 10 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932104838

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Śląska 1

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

54-118

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zzm.wroc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzm.wroc.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-154acba5-c03f-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00024330

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00085444

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Wykonanie ocen, ekspertyz oraz prac specjalistycznych dla wybranych drzew na terenie Wrocławia z podziałem na 3 zadania"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie ocen, ekspertyz oraz prac specjalistycznych dla wybranych drzew na terenie Wrocławia:
- Zadanie 1 - rejony: Fabryczna I, Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna VI, Fabryczna Południe, Fabryczna Północ, Psie Pole Wschód, Psie Pole Zachód.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zawiera Załącznik nr 1 do Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-03-20 do 2024-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO-TREK Jerzy Stolarczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

898-109-28-78

4.3.3.)Ulica

Jamnik 1

4.3.4.)Miejscowość

Żmigród

4.3.5.)Kod pocztowy

55-140

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

62241,01 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00283293/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Ze względu na prowadzone czynności terenowe, w tym konsultacje z zewnętrznymi ekspertami oraz wykorzystanie nowego systemu do zarządzania drzewami wykryto u drzew cennych pod względem przyrodniczym, kulturowym i kompozycyjnym występowanie cech diagnostycznych wskazujących na osłabienie rozwidleń. W związku z powyższym, wymagane jest podjęcie działań dotyczących założenia specjalistycznych, niestandardowych wzmocnień mechanicznych. Potrzeba wykonania dodatkowych prac ujawniła się po zawarciu ww. umowy, w związku z tym zachodzi konieczność poszerzenia zakresu prac interwencyjnych. W pierwotnej umowie wartość prac interwencyjnych dopuszczona była na maksymalnym poziomie 25% wartości sumy pozostałych pozycji kosztorysowych netto w skali roku. Obecnie, ze względu na ujawnienie się okoliczności, o których mowa powyżej, konieczne jest zwiększenie wartości procentowej prac interwencyjnych do 45% sumy pozostałych pozycji kosztorysowych netto w skali roku.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Została dokonana zmiana treści Opisu przedmiotu zamówienia w zakresie prac interwencyjnych i wynikające z tego zwiększenie kwota wynagrodzenia na prace interwencyjne.

5.4.6.)Wartość zmiany

30789,59

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

93030,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73000000-2Usługi badawcze i eksperymentalno-r…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zieleni Miejskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 73000000-2 (Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.