Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
725 045 zł
Umowa zawarta
24 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość placówki nadawczo – odbiorczej Wykonawcy od siedziby Zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu Miejskiego w Świeciu

Zamawiający Gmina Świecie (Świecie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu…”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska S.A. Wartość umowy: 725 045 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ŚwiecieŚwiecie, Kujawsko-Pomorskie (powiat Świecki →)opublikowano 10 stycznia 2025
Wartość umowy
725 045 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 listopada 2024

    Termin ofert: 10 grudnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 stycznia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 725 044,60 zł (umowę zawarto 24 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail