Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usługi opiekuńczych, w tym dla osób z zaburzeniami psychicznymi w okresie od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

Zamawiający Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku (Puck, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usługi opiekuńczych, w tym dla osób…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w PuckuPuck, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 9 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 267 895 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220327529

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

10 Lutego 38

1.4.2.)Miejscowość

Puck

1.4.3.)Kod pocztowy

84-100

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@gops.puck.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gops.puck.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2020d768-8474-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00019340

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00497988

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usługi opiekuńczych, w tym dla osób z zaburzeniami psychicznymi w okresie od 01 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne usługi opiekuńcze, w tym dla osób z zaburzeniami psychicznymi - rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu

3.9.)Główny kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-01 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Antares

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871566345

4.3.3.)Ulica

Ks. Dambków 23

4.3.4.)Miejscowość

Gnieżdżewo

4.3.5.)Kod pocztowy

84-100

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

259980 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00210674/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wzrost ilości godzin w III części zamówienia

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wartość umowy nie przekroczy kwoty:
1) 210.315,00 zł brutto za 2003 h świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych (uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz zapewnienie dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych)
2) 49 625 zł brutto za 397 h świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych (rehabilitacja fizyczna i usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu), z uwzględnieniem § 5 ust. 3 umowy.

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

spadek ilości godzin w części II zamówienia i konieczność zwrotu niewykorzystanej dotacji

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wartość umowy nie przekroczy kwoty:
1) 170 310,00 zł brutto za 1622 h świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych (uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz zapewnienie dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych)
2) 49 625 zł brutto za 397 h świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych (rehabilitacja fizyczna i usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu), z uwzględnieniem § 5 ust. 3 umowy.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48500 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311200-4Usługi opieki społecznej dla osób n…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
267 895 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
177 095 zł569 559 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 464 zł
Źródło próbki
CPV 85311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
177 095 zł
Mediana
267 895 zł
Górny kwartyl
569 559 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puck.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311200-4 (Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.