Renowacja kanalizacji deszczowej w Parku Słonecznym w Złotowie
Zamawiający Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (Złotów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Renowacja kanalizacji deszczowej w Parku Słonecznym w Złotowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
16 października 2024
Termin ofert: 31 października 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
14 listopada 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 stycznia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 570231293 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wodociągowa 1A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Złotów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 77-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL411 - Pilski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@wodociagi.zlotow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wodociagi-zlotow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b86ce0aa-9b35-4671-aaa9-20a87380d6aa |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00015244 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00549501 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Renowacja kanalizacji deszczowej w Parku Słonecznym w Złotowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na bezwykopowej renowacji kanału kanalizacji deszczowej DN600 o długości 166 mb (studnie D6-D10) oraz DN800 o długości 7 m, położonego w Złotowie w Parku Słonecznym, z zastosowaniem technologii rękawa termoutwardzalnego z włókniny filcowej impregnowanej żywicami poliestrowymi lub epoksydowymi, utwardzanego przy pomocy gorącej wody lub pary. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu 45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej 45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-11-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 40 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 271989765 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Arki Bożka 25 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bytom |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-902 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 427794,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00594147/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 427794,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.