Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont budynków magazynowych nr 93, 125, 131 w kompleksie 3096 w Potoku

Zamawiający 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Świętoszów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont budynków magazynowych nr 93, 125, 131 w kompleksie 3096 w Potoku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021509084

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Saperska 2

1.4.2.)Miejscowość

Świętoszów

1.4.3.)Kod pocztowy

59-726

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

43wog.szp@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4442723-1429-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00015204

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00328452

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont budynków magazynowych nr 93, 125, 131 w kompleksie 3096 w Potoku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakresy robót przedstawiono w załączonych dokumentacjach i obejmuje miedzy innymi:
1. Remont dachu i elementów zewnętrznych:
- Ścięcie drzew, pocięcie pni na odcinki, karczowanie pni i ich usunięcie z terenu kompleksu, usuniecie gałęzi i konarów, uporządkowanie terenu po robotach powstałych po wycince drzew,
- Przewiezienie drewna do SOI Żagań,
- Zdjęcie warstwy ziemi o średniej grubości 50 ± 60 cm z dachu magazynu,
- Rozbiórka pokrycia dachowego z papy,
- Uzupełnienie podłoża stropu,
- Wykonanie izolacji powłokowej bitumicznej,
- Pokrycie dachów papą termozgrzewalną dwuwarstwowe
- papa termozgrzewalna podkładowa gr. 4,7 mm
- papa termozgrzewalna wierzchniego krycia gr. 5,3 mm,
- Ułożenie warstwy betonowej (dociskowej) gr 5 cm – beton klasy C 25/30,
- Wykonanie izolacji powłokowej bitumicznej powierzchni betonu,
- Częściowa rozbiórka kominów wentylacyjnych,
- Naprawa i uzupełnienie ścianek murowanych kominów wentylacyjnych,
- Uzupełnienie tynków kominów wentylacyjnych,
- Wykonanie obróbek z papy wierzchniego krycia,
- Wykonanie i montaż krat na otworach wentylacyjnych kominów,
- Rozbiórka i wykonanie nowych czap na kominach wentylacyjnych,
- Malowanie elementów metalowych kominów wentylacyjnych – kraty zabezpieczające wloty,
- Zasypanie ziemią o średniej grubości 50 ± 60 cm powierzchnię dachu budynku magazynowego,
- Uporządkowanie terenu po robotach ziemnych.

2. Remont pomieszczenia magazynowego:
- Demontaż sufitu podwieszanego z płyt typu „Suprema” na konstrukcji drewnianej, - Zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian,
- Wykonanie rusztu z łat drewnianych pod okładziny sufitów,
- Okładziny sufitów z płyt z wełny drzewnej wiązanej cementem gr. 25 mm o reakcji na ogień A2,
- Zmycie i zeskrobanie starej farby ze ścian,
- Gruntowanie ścian pod wyprawy tynkarskie, - Wykonanie wypraw tynkarskich na ścianach,
- Gruntowanie ścian pod malowanie,
- Dwukrotne malowanie ścian,
- Malowanie olejne wlotów wentylacyjnych,
- Czyszczenie posadzki,
- Odnowienie (malowanie) linii komunikacyjnych,

3. Remont wejść i podjazdów:
- Wykucie z muru ościeżnicy stalowe wraz z drzwiami,
- Montaż drzwi stalowych zewnętrznych ocieplonych dwuskrzydłowych wraz z ościeżnicą, zamkami oraz sztabą – zgodne z normą obronną,
- Montaż drzwi stalowych wewnętrznych ocieplonych dwuskrzydłowych (podział 100x60 cm) wraz z ościeżnicą, klamką i zamkami
- Uzupełnienie ścian cegłami klinkierowymi,
- Uzupełnienie ścian z betonu,
- Zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitu,
- Uzupełnienie tynków zewnętrznych ścian,
- Gruntowanie podłoży pod malowanie,
- Dwukrotne malowanie ścian zewnętrznych,
- Malowanie farbą olejną drzwi kratowych wietrzeniowych,
- Malowanie oznakowań budynku – numeracja na drzwiach budynku,
- Rozebranie podłoża z betonu żwirowego,
- Wykonanie koryta pod podjazdy,
- Wykonanie warstwy odsączającej z piasku,
- Wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego
- Wykonanie nawierzchni betonowej – warstwa dolna,
- Wykonanie nawierzchni betonowej – warstwa górna.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

150 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „BUZEK” Aleksander Buzek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9280014171

4.3.4.)Miejscowość

Przewóz

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

625882,04 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00538288/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

625882,04 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

43 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świętoszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.