Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy w formule zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający Gmina Stopnica (Stopnica, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
11 marca 2024
Termin ofert: 26 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 kwietnia 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 stycznia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Stopnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010783 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tadeusza Kościuszki 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stopnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-130 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 413779800 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48 413779606 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@stopnica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.umig.stopnica.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-359803d3-dd49-11ee-8305-7e4937eb936d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00013349 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00239687 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy w formule zaprojektuj i wybuduj |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem postępowania jest Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy w formule zaprojektuj i wybuduj |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71300000-1 - Usługi inżynieryjne 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne 45223810-7 - Konstrukcje gotowe 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej 39715200-9 - Urządzenia grzewcze 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-04-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Henryk Szafraniec - Zakład Remontowo-Budowlany |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | PL6551030744 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kołaczkowice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 28-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2558400,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00301707/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana terminu wykonania ze względu na okoliczności przewidziane w umowie. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu przedmiotowego zamówienia – zakończenie prac - do 20 grudnia 2024 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2558400,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.