Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja świetlic na terenie gminy Skalbmierz- etap III.

Zamawiający Gmina Skalbmierz (Skalbmierz, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja świetlic na terenie gminy Skalbmierz- etap III”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkalbmierzSkalbmierz, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 7 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skalbmierz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009863

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 1

1.4.2.)Miejscowość

Skalbmierz

1.4.3.)Kod pocztowy

28-530

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@skalbmierz.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.skalbmierz.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8bd7fa53-8463-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00009041

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00497597

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Przedmiot zamówienia współfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja świetlic na terenie gminy Skalbmierz- etap III.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

*Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Baranów.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- malowanie pomieszczeń budynku świetlicy oraz remont sufitów polegający na montażu sufitów podwieszanych poprzez ułożeniu nowych kasetonów (bądź płyt gipsowo - kartonowych wraz z profilami aluminiowymi) w celu przywrócenia funkcji użytkowych oraz funkcji estetycznych i dekoracyjnych pomieszczeń - zakres prac zgodny z załączonym przedmiarem robót,
- wykonanie instalacji elektrycznej w celu zamontowania klimatyzatorów - montaż klimatyzatorów zasilanych w ramach istniejącej mocy przyłączeniowej wraz z instalacją elektryczną w pomieszczeniach budynku świetlicy — wg załączonej dokumentacji - opracowanie branży elektrycznej,
- demontaż starych lamp i kinkietów oraz wymiana oświetlenia na lampy ledowe w pomieszczeniach tj.: łazience, kuchni, w dużej sali, w małej sali, w schowku oraz w przedsionku montaż nowych punktów oświetleniowych - zgodnie z projektem technicznym z branży elektrycznej,
- w pomieszczeniu pełniącym rolę schowku gospodarczego montaż kratki oraz parapetu oraz montaż sufitu podwieszanego,
- w pomieszczeniu kuchni wymiana kratek.

*Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Podgaje poprzez jej przebudowę, rozbudowę, nadbudowę i remont.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- zmiana konstrukcji dachu wraz z pokryciem dachowym,
- wymiana instalacji elektrycznej i odgromowej,
- docieplenie ścian zewnętrznych i stropu,
- montaż instalacji fotowoltaicznej ,
- szpachlowanie ścian i roboty malarskie,
- posadzki.

*Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Topola.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
- wymiana instalacji elektrycznej,
- montaż instalacji fotowoltaicznej i klimatyzatorów,
- oprawy oświetleniowe,
- posadzki ,
- szpachlowanie ścian i roboty malarskie,
- sufity podwieszane.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Parlak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551023744

4.3.4.)Miejscowość

Sępichów 88a, Nowy Korczyn

4.3.5.)Kod pocztowy

28-136

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

898000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00000658/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie zakresu robót o roboty dodatkowe

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie zakresu robót o roboty dodatkowe przez zwiększenie ceny brutto umowy

5.4.6.)Wartość zmiany

77382,03

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

975382,03 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skalbmierz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skalbmierz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.