Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi gminnej Nr 101726L od km 0+120 do km 0+275 ul. Nowa w Kąkolewnicy

Zamawiający Gmina Kąkolewnica (Kąkolewnica, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej Nr 101726L od km 0+120 do km 0+275 ul. Nowa w Kąkolewnicy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KąkolewnicaKąkolewnica, Lubelskieopublikowano 3 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 484 925 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kąkolewnica

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237552

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Lubelska 5

1.4.2.)Miejscowość

Kąkolewnica

1.4.3.)Kod pocztowy

21-302

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

83 372-20-10

1.4.8.)Numer faksu

83 372-20-49

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kakolewnica.lublin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7650242-cbfb-425c-a6e0-8cea8bb15840

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00006539

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00545463

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi gminnej Nr 101726L od km 0+120 do km 0+275 ul. Nowa w Kąkolewnicy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Przebudowa drogi gminnej Nr 101726L od km 0+120 do km 0+275 ul. Nowa w Kąkolewnicy. 2. Planowany do przebudowy odcinek drogi gminnej o długości 155 m i szerokości jezdni 3,50 m obejmuje w swoim zakresie: roboty pomiarowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego niezwiązanego, ze skropieniem powierzchni emulsją asfaltową, ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego dwiema warstwami: wiążącą i ścieralną, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego niezwiązanego.

3.9.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

71355000-1 - Usługi pomiarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7141627101

4.3.4.)Miejscowość

Lubartów

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

82159,08 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00596006/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

82159,08 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
484 925 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł867 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
580 001 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
484 925 zł
Górny kwartyl
867 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kąkolewnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąkolewnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.