Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług wyłapywania i zapewnienia ciągłej opieki nad bezdomnymi zwierzętami z terenu Gminy Mikołów ogółem 130 sztuk w tym: 80 psów i 50 kotów, od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.

Zamawiający Gmina Mikołów (Mikołów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług wyłapywania i zapewnienia ciągłej opieki nad bezdomnymi zwierzętami z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MikołówMikołów, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 3 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mikołów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257630

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 16

1.4.2.)Miejscowość

Mikołów

1.4.3.)Kod pocztowy

43-190

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zam@mikolow.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mikolow.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32b4787a-73ca-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00005916

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00464993

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług wyłapywania i zapewnienia ciągłej opieki nad bezdomnymi zwierzętami z terenu Gminy Mikołów ogółem 130 sztuk w tym: 80 psów i 50 kotów, od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca wyłapywanie i zapewnienie ciągłej opieki nad bezdomnymi zwierzętami z terenu Gminy Mikołów ogółem 130 sztuk w tym: 80 psów i 50 kotów od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. polegająca na:

a) podjęciu interwencji wraz z transportem zgłoszonej przez Zamawiającego lub przez służby wskazane przez Zamawiającego (pracowników Wydziału Ochrony Środowiska, Straży Miejskiej, Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, funkcjonariuszy Policji lub Weterynarza, z którym Zamawiający zawarł umowę na świadczenie usług dotyczących udzielania pierwszej pomocy weterynaryjnej zwierzętom rannym i poszkodowanym w wypadkach drogowych i innych zdarzeniach w roku 2024 z terenu gminy Mikołów), która zakończona zostanie powodzeniem lub niepowodzeniem tzn. wyłapaniem i umieszczeniem zwierzęcia w schronisku bądź też samym tylko transportem (bez zwierzęcia w sytuacji, gdy ono zbiegnie).
Czas podjęcia interwencji do 3 godzin od przyjęcia zgłoszenia.
Ilość zwierząt do wyłapania i przyjęcia do schroniska może być mniejsza lub większa, a wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb i zgłoszeń z terenu gminy Mikołów.
b) dożywotniej kompleksowej opiece nad bezdomnymi psami w schronisku w tym między innymi: poddanie zwierzęcia 14-dniowej kwarantannie, szczepieniom, odrobaczeniu, odpchleniu, karmieniu i pojeniu, leczeniu a w koniecznych przypadkach ich uśmierceniu zgodnie z obwiązującymi przepisami, a także trwałemu oznakowaniu (tj. zaczipowaniu i wprowadzeniu do bazy SAFE ANIMAL), wysterylizowaniu lub wykastrowaniu.
c) dożywotniej kompleksowej opiece nad bezdomnymi kotami w schronisku w tym między innymi: poddanie zwierzęcia 14-dniowej kwarantannie, szczepieniom, odrobaczeniu, odpchleniu, karmieniu i pojeniu, leczeniu a w koniecznych przypadkach ich uśmierceniu zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także trwałemu oznakowaniu (tj. zaczipowaniu i wprowadzeniu do bazy SAFE ANIMAL), wysterylizowaniu lub wykastrowaniu.
d) tymczasowej (do 24 godzin) nieodpłatnej opiece w schronisku nad odłowionym zwierzęciem (psem lub kotem) z zapewnieniem dostępu do karmy, wody oraz legowiska do czasu odebrania go przez właściciela lub opiekuna.
e) tymczasowej (od 24 godzin do 72 godzin) odpłatnej opiece w schronisku nad odłowionym zwierzęciem (psem lub kotem), z zapewnieniem dostępu do karmy, wody oraz legowiska, do czasu odebrania go przez właściciela lub opiekuna.
f) skontaktowaniu się w terenie z właścicielem/opiekunem wyłapanego psa lub kota w przypadku, gdy zwierzę posiada czip i poinformowaniu go o możliwości odbioru zwierzęcia w terenie.
g) umożliwieniu właścicielowi/opiekunowi zwierzęcia przyjętego do schroniska jego odbiór od poniedziałku do piątku co najmniej do godziny 19.00.
h) systematycznym zamieszczaniu na stronie internetowej schroniska informacji ze zdjęciem i opisem zwierzęcia wyłapanego na terenie gminy Mikołów.
i) niezwłocznym informowaniu Zamawiającego w przypadku, gdy zwierzę zbiegnie ze schroniska oraz natychmiastowym poszukiwaniu zagubionego zwierzęcia.
j) oddawaniu zwierząt do adopcji i informowaniu Zamawiającego o ilości oddanych zwierząt do adopcji.
k) przekazywaniu Zamawiającemu w rozliczeniu miesięcznym informacji dotyczącej zwierząt przyjętych do schroniska z terenu gminy Mikołów z podaniem numerów czipa (z podziałem na psy i koty) obejmującej:
- liczbę zwierząt przyjętych do schroniska
- liczbę odebranych zwierząt przez właściciela (opiekuna)
- liczbę zwierząt oddanych do adopcji z podziałem na adopcję do gminy Mikołów oraz poza gminę Mikołów
- liczbę zwierząt padłych w schronisku
- liczbę zwierząt uśpionych w schronisku
l) prowadzenie działań zmierzających do odnalezienia właściciela (opiekuna) zwierzęcia oraz aktywne szukanie chętnych do adopcji zwierzęcia, m. in. poprzez umieszczenie ogłoszeń na stronach internetowych.
ł) współpraca z Zamawiającym w zakresie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Mikołów na rok 2024.
Wykonawca, który będzie świadczył usługę ma możliwość umieszczenia wyłapanych zwierząt w legalnie działającym schronisku

3.9.)Główny kod CPV

98380000-0 - Usługi psiarni

3.10.)Dodatkowy kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami FAUNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6411428671

4.3.3.)Ulica

Bujoczka 2

4.3.4.)Miejscowość

Ruda Śląska

4.3.5.)Kod pocztowy

41-700

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

143760,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00542312/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

72600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mikołów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mikołów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98380000-0 (Usługi psiarni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.