Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
550 269 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Koszt60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych położonych na terenie Gminy Gozdnica od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.

Zamawiający Gmina Gozdnica (Gozdnica, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych położonych na…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. Wartość umowy: 550 269 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GozdnicaGozdnica, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 31 grudnia 2024
Wartość umowy
550 269 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. (Poznań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 550 269,32 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail