Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
458 000 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wskaźnik zatrudnienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi z zakresu gospodarki komunalnej w Mieście Sejny

Zamawiający Miasto Sejny (Sejny, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi z zakresu gospodarki komunalnej w Mieście Sejny”, wybierając ofertę wykonawcy Wielobranżowa spółdzielnia Socjalna EKOSEJNY. Wartość umowy: 458 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto SejnySejny, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 30 grudnia 2024
Wartość umowy
458 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wielobranżowa spółdzielnia Socjalna EKOSEJNY (Sejny).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 458 000,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO SEJNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671060

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Piłsudskiego 25

1.5.2.)Miejscowość

Sejny

1.5.3.)Kod pocztowy

16-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marta.kruszylowicz@um.sejny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.sejny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1031523

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi z zakresu gospodarki komunalnej w Mieście Sejny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8e48dcf-7018-4d7a-b376-9ba84ba4eb80

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00676148

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00003314/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługi z zakresu gospodarki komunalnej Miasta Sejny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00638887

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RPG.271.27.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na utrzymaniu czystości
i porządku na wybranych nieruchomościach i obiektach stanowiących własność komunalną położonych w Mieście Sejny określonych w załączniku nr 6 do niniejszej SWZ oraz świadczenia usług na parkingu i szalecie na Placu Dominikańskim w Sejnach.

4.5.3.)Główny kod CPV

98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

458000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

458000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

458000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wielobranżowa spółdzielnia Socjalna EKOSEJNY

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8442365197

7.3.4)Miejscowość

Sejny

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

458000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Sejny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sejny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 458 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98000000-3 (Inne usługi komunalne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wielobranżowa spółdzielnia Socjalna EKOSEJNY (Sejny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.