Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 026 900 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 026 900 zł – 1 296 957 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%(E) Europejski standard emisji spalin pojazdów30%(CI) Czas skutecznej interwencji na reklamację10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Raniżów oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK w 2025 r.

Zamawiający Gmina Raniżów (Raniżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli…”, wybierając ofertę wykonawcy DEZAKO Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 026 900 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RaniżówRaniżów, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 30 grudnia 2024
Wartość umowy
1 026 900 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DEZAKO Sp. z o.o. (Dębica), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 026 900,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 026 900,00 zł do 1 296 956,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail