Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

MIĘSA ORAZ PRODUKTÓW MIĘSNO-WĘDLINIARSKICH WIEPRZOWYCH, WOŁOWYCH I DROBIOWYCH

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach (Gorlice, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „MIĘSA ORAZ PRODUKTÓW MIĘSNO-WĘDLINIARSKICH WIEPRZOWYCH, WOŁOWYCH I DROBIOWYCH”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

1.2.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308614

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Węgierska 21

1.4.2.)Miejscowość

Gorlice

1.4.3.)Kod pocztowy

38-300

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

18 35 53 317

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

morylrafal@szpital.gorlice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.gorlice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c57e1d8-69f2-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00675420

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00005887/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

MIĘSA ORAZ PRODUKTÓW MIĘSNO-WĘDLINIARSKICH WIEPRZOWYCH, WOŁOWYCH I DROBIOWYCH

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostaw mięsa oraz produktów mięsno wędliniarskich w podziale na stanowiące odrębne zamówienie części, zgodnie z zestawieniem rodzajowo ilościowym określonym w Załączniku Nr 3 do SWZ (Formularzu Asortymentowo-Cenowym), na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostaw mięsa oraz produktów mięsno wędliniarskich w podziale na stanowiące odrębne zamówienie części, zgodnie z zestawieniem rodzajowo ilościowym określonym w Załączniku Nr 3 do SWZ (Formularzu Asortymentowo-Cenowym), na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-02-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakłady Mięsne „Nowy Żmigród“ Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6850005234

4.3.3.)Ulica

Mytarz 4

4.3.4.)Miejscowość

Nowy Żmigród

4.3.5.)Kod pocztowy

38-230

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

93281,69 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00675418/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-08-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

93281,69 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorlice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.