Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 144 zł
Umowa zawarta
11 lipca 2024
Okres realizacji
do 1 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 218 391 zł – 390 225 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 6,8% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa i montaż wyposażenia do budynku C O M w ramach inwestycji: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku po byłej szkole podstawowej na budynek "Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego"

Zamawiający Gmina Krasnopol (Krasnopol, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż wyposażenia do budynku C O M w ramach inwestycji: Przebudowa i zmiana…”, wybierając ofertę wykonawcy ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 233 144 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina KrasnopolKrasnopol, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 27 grudnia 2024
Wartość umowy
233 144 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2024

    Termin ofert: 29 maja 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 grudnia 2024

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 143,97 zł (umowę zawarto 11 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 218 390,85 zł do 390 224,88 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasnopol

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671107

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 14

1.5.2.)Miejscowość

Krasnopol

1.5.3.)Kod pocztowy

16-503

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.7.)Numer telefonu

875164010

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ug.krasnopol.wrotapodlasia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krasnopol.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc6958dd-1760-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa i montaż wyposażenia do budynku C O M w ramach inwestycji: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku po byłej szkole podstawowej na budynek "Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc6958dd-1760-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00673777

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00013740/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.1 „Dostawa i montaż wyposażenia do budynku C O M w ramach inwestycji

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku po byłej szkole podstawowej na budynek "Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00333369

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KP.271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

199639,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1 Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie budynku Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Krasnopolu – zgodnie z
Załącznikiem nr 5 – Opisem Przedmiotu Zamówienia.
2.2 Zakres przedmiotu zamówienia zobowiązuje Wykonawcę do:
1) uzyskania zatwierdzenia produktów, kształtów produktów oraz kolorów przez Zamawiającego przed dostawą,
3) dowozu (dostarczenia) w dniach roboczych przedmiotu zamówienia do budynku Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w
Krasnopolu, wniesienia dostarczonego wyposażenia, mebli i wszystkich elementów, oraz rozmieszczenia i montażu (w
szczególności montażu mebli, sprzętu RTV) w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca w cenie oferty
musi uwzględnić koszt transportu, rozładunku, montażu,
4) w przypadku wyposażenia wymagającego montażu, złożenia, podłączenia lub instalacji, Wykonawca zobowiązany jest
dokonać montażu, podłączenia lub instalacji dostarczonego wyposażenia we wskazanym miejscu, przy czym datą odbioru
będzie przekazanie kompletnego złożonego lub zamontowanego wyposażenia. Poprzez montaż należy rozumieć instalację
kompletnego i gotowego do użycia wyposażenia z uwzględnieniem dostosowania go do pomieszczeń, w których będzie
użytkowane oraz do elementów znajdujących się w tych pomieszczeniach (montaż będzie polegał w szczególności na
złożeniu, zainstalowaniu, ustawieniu lub powieszeniu, wypoziomowaniu poszczególnych elementów),
5) informowania Zamawiającego co najmniej 2 dni wcześniej o planowanej dostawie, wskazując datę oraz przewidywaną
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00269785/01 z dnia 2024-04-03
2024-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym
na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
godzinę dostawy wyposażenia,
6) dostarczone wyposażenie winno spełniać wymagania norm UE. Produkty, które tego wymagają winny posiadać
niezbędne aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych
obowiązującym prawem, zamówienie obejmuje również transport (na koszt i ryzyko) Wykonawcy,
7) jeśli dostarczone wyposażenie lub jego elementy są uszkodzone lub uległy uszkodzeniu podczas transportu, zostaną
przez Wykonawcę wymienione na nowe lub naprawione przed zgłoszeniem zakończenia dostaw do odbioru,
8) wszystkie odpady (w tym opakowania, kartony), powstałe podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany
zagospodarować i usunąć na własny koszt. Wykonawca po dostarczeniu przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do
uporządkowania terenu dostaw, wywiezienia powstałych odpadów,
9) przekazania Zamawiającemu (w formie papierowej, w języku polskim) w dniu odbioru kart gwarancyjnych, wszelkich
atestów i certyfikatów dopuszczających do stosowania dostarczonego wyposażenia oraz instrukcji dostarczonego
wyposażenia,
10) odpowiedzialności za wszelkie szkody i uszkodzenia powstałe w czasie transportu, i wnoszenia przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany będzie do usunięcia wszelkich zniszczeń i uszkodzeń powstałych podczas wnoszenia i montażu.
Wszystkie zniszczenia w budynku powstałe podczas montażu będą usuwane przez Wykonawcę na jego koszt.
Zamawiający dopuszcza tolerancję w zakresie wymiarów poszczególnych elementów wyposażenia w granicach
(+/-) 10% wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W przypadku mebli należy uwzględnić wymiary
pomieszczeń i konieczność dopasowania ich wielkości do docelowego miejsca przeznaczenia.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192000-2 - Meble medyczne

30191000-4 - Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli

30213100-6 - Komputery przenośne

39140000-5 - Meble domowe

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne

39512000-4 - Bielizna pościelowa

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

33100000-1 - Urządzenia medyczne

39200000-4 - Wyposażenie domowe

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

218390,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

390224,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233143,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572982438

7.3.3)Ulica

Warszawska 151

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-547

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233143,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-08-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39000000-2Meble (włącznie z biurowymi), wypos…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasnopol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasnopol.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 144 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.