Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectw charakterystyki energetycznej – część I (25 zadań)
Zamawiający Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectw charakterystyki energetycznej – część I…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1555, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
26 wpisów- Ogłoszenie
23 października 2024
Termin ofert: 31 października 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
02 grudnia 2024
2 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 grudnia 2024
- Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661323 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tarnów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 146882776 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.malopolska.pl/umtarnow |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e2a92de4-8bc4-4452-ac75-9de9660dfcae |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00669893 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00560603 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectw charakterystyki energetycznej – część I (25 zadań) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Wykonanie dwóch operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości w celu określenia wysokości odszkodowania zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych oraz § 49 ust. 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 5 września 2023 r. w sprawie wyceny nieruchomości i sporządzania operatu szacunkowego, w związku z decyzją Prezydenta Miasta Tarnowa Nr 4/D/2022 znak: WAB-III.6740.172.2019.2022.TK o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1356 i 1357 ul. Braci Saków w km od 0+000,00 do 0+567,07 i drogi powiatowej nr 1356 ul. Okrężna w km 0+000,00 do 0+137,26 w Tarnowie wraz z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Okrężna – Braci Saków oraz budową oświetlenia ulicznego, kanału technologicznego, kanalizacji deszczowej i przebudową niezbędnej infrastruktury” w ramach zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Braci Saków wraz z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Okrężna – Braci Saków”. Wycena dotyczy nieruchomości: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71319000-7 - Usługi biegłych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-11-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 21 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KORNELIA FILEK |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5512565601 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kolejowa 28 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kalwaria Zebrzydowska |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-130 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4920,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00627145/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4920,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →