Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
837 772 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw do pojazdów i urządzeń dla Zakładu Obsługi „Piękne Miasto” w Józefowie, samochodów Urzędu Miasta i Straży Miejskiej

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw do pojazdów i urządzeń dla Zakładu Obsługi „Piękne Miasto” w Józefowie,…”, wybierając ofertę wykonawcy SŁOMKA MONIKA WITAN, ANDRZEJ SŁOMKA, MARCIN SŁOMKA sp. j. Wartość umowy: 837 772 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 19 grudnia 2024
Wartość umowy
837 772 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 października 2024

    Termin ofert: 13 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SŁOMKA MONIKA WITAN, ANDRZEJ SŁOMKA, MARCIN SŁOMKA sp. j. (Otwock).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 837 772,28 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail