Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: „Rewaloryzacja, konserwacja i rozszerzenie publicznych funkcji Muzeum Zamek w Dębnie”

Zamawiający Muzeum Ziemi Tarnowskiej (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Ziemi TarnowskiejTarnów, Małopolskieopublikowano 18 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Ziemi Tarnowskiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850012309

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 3

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14/621-21-49

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rynek@muzeum.tarnow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeum.tarnow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a28a2ad7-9ff2-11ee-953e-c2ea26915e21

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00661963

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00568760

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn.: „Rewaloryzacja, konserwacja i rozszerzenie publicznych funkcji Muzeum Zamek w Dębnie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania pn

„Rewaloryzacja, konserwacja i rozszerzenie publicznych funkcji Muzeum Zamek w Dębnie” Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ 2. Zamówienie publiczne, do którego odnosi się niniejszy opis, realizowane przez Zamawiającego jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu pn.: „Rewaloryzacja, konserwacja i rozszerzenie publicznych funkcji Muzeum Zamek w Dębnie” 3. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą: • Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ) • Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 4. Zamówienia musi zostać wykonane w terminie od daty zawarcia umowy nie później niż do 30.11.2024 r. z uwzględnieniem dat wykonania poszczególnych etapów określonych w Opisie przedmiotu zamówienia. Wskazana data dzienna jest uzasadniona koniecznością rozliczenia dofinansowania na przedmiot umowy do zakończenia roku kalendarzowego bez możliwości przeniesienia środków finansowych na kolejny rok. Wskazany termin oznacza podpisanie przez Zamawiającego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia potwierdzającego należyte wykonanie całości przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-03-06 do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Pracownia Inżynierska Czesław Hodurek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350187310

4.3.3.)Ulica

Kasztelańska 20

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-116

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

699870,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00240589/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

699870 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Ziemi Tarnowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.