Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYMIANA OGRODZENIA BOISKA MOSiR

Zamawiający Miasto Bielsk Podlaski (Bielsk Podlaski, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYMIANA OGRODZENIA BOISKA MOSiR”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Bielsk PodlaskiBielsk Podlaski, Podlaskie (powiat Bielski →)opublikowano 18 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO BIELSK PODLASKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050658982

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mikołaja Kopernika 1

1.4.2.)Miejscowość

Bielsk Podlaski

1.4.3.)Kod pocztowy

17-100

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@bielsk-podlaski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bielsk-podlaski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea2e9835-5e50-4e6a-9879-bcec270b04a4

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00660588

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00476791

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

WYMIANA OGRODZENIA BOISKA MOSiR

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót, polegających na wymianie ogrodzenia boiska MOSiR w Bielsku Podlaskim. 1) Zakres zamówienia obejmuje wykonanie

a) robót rozbiórkowych istniejącego ogrodzenia w zakresie usunięcia słupków stalowych z fundamentami betonowymi wraz z ich utylizacją, jako pozostałość po zdemontowanych panelach ogrodzeniowych, b) wykonanie ogrodzenia panelowego metalowego na słupkach stalowych wraz z bramami wjazdowymi I furtkami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony poniżej oraz na dołączonych rysunkach, stanowiących załączniki 6 – 7.3 do SWZ . 3. Wymagania dotyczące wykonania i odbioru robót, związanych z budową ogrodzenia panelowego: 1) Ogrodzenie metalowe panelowe o długości ok. 480 m. Panele ogrodzeniowe z prętów o średnicy min. 5 mm (układ pionowy) i min. 6 mm (układ poziomy), ocynkowanych, malowanych proszkowo w kolorze zielonym, zgrzanych w rozstawie co 50 - 56 mm (pręty pionowe) i 180 - 200 mm (pręty poziome). Panele montowane na słupkach stalowych ocynkowanych, malowanych proszkowo w kolorze zielonym wykonanych z prostokątnego kształtownika o wymiarze min. 60 x 40 mm od góry zamykane zaślepką z tworzywa sztucznego w kolorze zielonym, osadzonych w fundamencie betonowym (rozstaw około 2500 - 2600 mm). Wymiar nie dotyczy słupów bramowych i furtki. Wysokość panela ogrodzeniowego 1000 - 1100 mm. Długość słupa ogrodzeniowego ok.1600 mm. W ramach ogrodzenia przewiduje się wykonanie 5 bram wjazdowych dwuskrzydłowych (z możliwością zamykania na kłódkę wraz z kompletem kłódek jednakowych dla wszystkich bram – 5 szt. oraz kompletem jednakowych kluczy do otwierania kłódek – 3 szt.), tj.: o szer. ok. 7,0 m - 1 szt., o szer. ok. 4 m – 3 szt., o szer. ok. 2 m – 1 szt. oraz 8 furtek (z możliwością zamykania na klucz wraz z kompletem kluczy jednakowych dla wszystkich furtek – 3 szt.) o szer. po ok. 1,1 m (otwór w świetle słupków min. 900 mm). Profile słupków przy bramach wjazdowych i furtkach przewidzieć odpowiednio o zwiększonym przekroju poprzecznym, tj. odpowiednio: 100x100 mm h= 180 cm. (słupki przy bramach) oraz 80x80 mm h= 180 cm. (słupki przy furtkach). Przęsło bramy i furtki – wzór, jak przęsło ogrodzeniowe. lecz pręty poziome o średnicy min.2x8 mm, pręty pionowe o średnicy min.6 mm, profil ramy odpowiednio dobrany do długości przęsła – min. 60x40 mm. 2) Po podpisaniu umowy, przed wbudowaniem poszczególnych elementów ogrodzenia należy wystąpić z wnioskiem do Zamawiającego o zatwierdzenie planowanych do wbudowania materiałów, dołączając karty techniczne, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności itp., celem akceptacji przez Zamawiającego. 3) Ogrodzenie musi być tempo zakończone, tj. bez wystających ostrych elementów dolnej i górnej krawędzi ogrodzenia. 4. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania obowiązków wynikających z niniejszej umowy z należytą starannością i na zasadzie zapewnienia najwyższej jakości wykonanych robót budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanego przedmiotu umowy i zapewnienia jego kontynuacji przez okres obowiązywania umowy. 5. Rozwiązania równoważne: 1) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w dokumentacji projektowej. 2) W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art.101 ust.1 pkt 2 oraz ust.3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3) Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art.104-106 ustawy PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art.101 ust.1 pkt 1 ustawy PZP, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art.104-106 ustawy PZP, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 6. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy: Zamawiający na podstawie art.95 ustawy PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności związane z realizacją zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art.22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z póź. zm.). 1) Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia Wykonawca zatrudnił na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z póź. zm.) osoby, które będą wykonywać czynności dotyczące robót budowlanych wymienionych w SWZ i dokumentacji projektowej (z wyjątkiem czynności wykonywanych przez osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w rozumieniu przepisów ustawy Prawo Budowlane) przez cały okres wykonywania tych czynności. 2) Wykonawca obowiązany jest udokumentować zatrudnienie osób, o których mowa w pkt 1 powyżej. W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w terminie przez niego wskazanym w wezwaniu, Wykonawca przedłoży Zamawiającemu: a) oświadczenie Wykonawcy lub Podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt 1 powyżej. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę ze wskazaniem imienia i nazwiska zatrudnionego pracownika, daty zawarcia umowy o pracę, rodzaju umowy o pracę, zakresu obowiązków pracownika oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu Wykonawcy lub Podwykonawcy albo b) poświadczone za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę lub Podwykonawcę kopie umów o pracę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności, których dotyczy ww. oświadczenie Wykonawcy lub Podwykonawcy. Kopie umów powinny zawierać informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę oraz zakres obowiązków pracownika, albo c) oświadczenie zatrudnionego pracownika zawierające imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę, zakres obowiązków pracownika oraz podpis pracownika. 3) Z tytułu niespełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w pkt 1 czynności, Zamawiający przewiduje sankcję w postaci obowiązku zapłaty przez Wykonawcę kary umownej w wysokości określonej we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niezłożenie przez Wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane będzie jako niespełnienie przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w pkt 1 czynności. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo przeprowadzenia kontroli w celu zweryfikowania faktu czy osoby wykonujące określone w pkt 1 czynności są zatrudnione na podstawie umowy o pracę, w szczególności: a) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny, b) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów. 7. Stosownie do treści art. 100 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający informuje, iż w opisie przedmiotu zamówienia określone zostały wymagania Zamawiającego w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.

3.9.)Główny kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

May.pl Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6040162479

4.3.3.)Ulica

ul. Komunalna 17

4.3.4.)Miejscowość

Pruszcz Gdański

4.3.5.)Kod pocztowy

83-000

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

146306,54 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00542611/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

146306,54 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Bielsk Podlaski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielsk Podlaski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.