Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej Nr 1067L Kłoda Duża – Perkowice wraz z mostem nad rz. Lutnia, odc. dł. ok. 2,0km

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej Nr 1067L Kłoda Duża –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Białej PodlaskiejBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 17 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 244 748 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Biuro Projektowo-Konsultingowe MOSTY Sławomir Leszczyński (Mińsk Mazowiecki).

  • 2

    ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia klasycznego o wartości od 130 000 zł, ale mniejszej niż progi unijne.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 1067L Kłoda Duża, Perkowice wraz z mostem nad rz. Lutnia, na odcinku około 2,0 km.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030238741

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sidorska 90A

1.4.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.4.3.)Kod pocztowy

21-500

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 833437975

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

krzysztof.salak@gmail.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdpbp.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-428d3b07-d561-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00657200

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00221199

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej Nr 1067L Kłoda Duża – Perkowice wraz z mostem nad rz. Lutnia, odc. dł. ok. 2,0km

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej Nr 1067L Kłoda Duża – Perkowice wraz z mostem nad rz. Lutnia, odc. dł. ok. 2,0km
Zakres prac projektowanych obejmuje: 1. Wykonanie map do celów projektowych, 2. Kompleksowe opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej Nr 1067L Kłoda Duża – Perkowice wraz z mostem nad rz. Lutnia, obejmujące m.in.: a) rozbudowę drogi do szerokości nawierzchni jezdni zgodnej z aktualnymi przepisami, b) budowę, przebudowę zjazdów, c) budowę, przebudowę skrzyżowań z innymi drogami, d) budowę, przebudowę istniejącego systemu powierzchniowego odwodnienia korpusu drogowego, e) przebudowa obiektów mostowych (most nad rzeką Lutnia), f) rozpoznanie i badanie podłoża, g) plan wyrębu drzew kolidujących z projektem (o ile będzie konieczność), h) geodezyjny podział działek pod pas drogowy, i) budowa kanału technologicznego. 3. Opracowanie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu,

3.9.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Biuro Projektowo-Konsultingowe MOSTY Sławomir Leszczyński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8221789059

4.3.3.)Ulica

ul. Juliana Grzeszczaka 8A

4.3.4.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

4.3.5.)Kod pocztowy

05-300

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

195570,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00259254/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

195570,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 748 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
122 250 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
259 633 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
122 250 zł
Mediana
244 748 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.