Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
128 500 zł
Umowa zawarta
13 grudnia 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 61 377 zł – 128 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 109% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice

Zamawiający Gmina Studzienice (Studzienice, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice”, wybierając ofertę wykonawcy ELEKTROKOMPLEKS Wojciech Wroński. Wartość umowy: 128 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina StudzieniceStudzienice, Pomorskieopublikowano 17 grudnia 2024
Wartość umowy
128 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELEKTROKOMPLEKS Wojciech Wroński (Studzienice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 128 500,00 zł (umowę zawarto 13 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 61 377,00 zł do 128 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail