Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Bayer Sp. z o.o

Wartość umowy
77 933 zł
Umowa zawarta
30 października 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisu20%Czas dostawy aparatu zastępczego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dzierżawa automatycznego wstrzykiwacza kontrastu na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie (Lubartów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dzierżawa automatycznego wstrzykiwacza kontrastu na potrzeby Samodzielnego Publicznego…”, wybierając ofertę wykonawcy Nettle S.A. Wartość umowy: 77 933 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
77 933 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 sierpnia 2024

    Termin ofert: 6 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Nettle S.A. (Wrocław), wspólnie z: Bayer Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 77 932,80 zł (umowę zawarto 30 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431219957

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cicha 14

1.5.2.)Miejscowość

Lubartów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lubartow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzoz-lubartow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/171866/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dzierżawa automatycznego wstrzykiwacza kontrastu na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e501c0a-077c-44b8-8a63-743e2cdb87c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00654153

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00255580/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dzierżawa automatycznego wtryskiwacza kontrastu na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00477383

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/38/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dzierżawa automatycznego wtryskiwacza kontrastu na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

2. Opis Przedmiotu zamówienia zwarty jest w załączniku nr 3 do SWZ 3. Dostarczone urządzenie musi być fabrycznie nowe, wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych) i prawnych, oraz w stanie nadającym się do bezpiecznego używania, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77932,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77932,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77932,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Nettle S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bayer Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992569522

7.3.3)Ulica

ul. Hubska 44

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-502

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77932,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
938 100 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
282 100 zł2 315 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 033 144 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
282 100 zł
Mediana
938 100 zł
Górny kwartyl
2 315 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubartów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 77 933 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nettle S.A. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.