Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
98 400 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 98 400 zł – 124 800 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pelletu do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łękawie w okresie 01.01.2025-31.12.2025 r.

Zamawiający Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łękawie (Łękawa, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pelletu do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łękawie w okresie…”, wybierając ofertę wykonawcy Salopak Spółka Cywilna Marcin Salamon Dorota Salamon. Cena wybranej oferty: 98 400 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w ŁękawieŁękawa, Łódzkieopublikowano 13 grudnia 2024
Cena wybranej oferty
98 400 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 listopada 2024

    Termin ofert: 12 grudnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 grudnia 2024

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Salopak Spółka Cywilna Marcin Salamon Dorota Salamon (Bełchów), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 98 400,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 98 400,00 zł do 124 800,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łękawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101444948

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łękawa 9

1.5.2.)Miejscowość

Łękawa

1.5.3.)Kod pocztowy

97-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

446351348

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@moslekawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

moslekawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bd30d0e6-13a6-442a-8409-1a11f5ea2a6f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pelletu do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łękawie w okresie 01.01.2025-31.12.2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd30d0e6-13a6-442a-8409-1a11f5ea2a6f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00651935

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00621334

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

146340 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pelletu wraz z jego rozładunkiem do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łękawie.
3) Pellet musi charakteryzować się następującymi parametrami:
• wartość opałowa >4,6 kWh/kg,
• wilgotność nie większa niż 10 %
• zawartość popiołu nie większa niż 1%
• zawartości siarki nie większa niż 0,08 % ,
• gęstość 600-750 kg/m³,
• długość od 10 mm do 40 mm,
• średnica od 6 mm do 8 mm
4) Zamawiający planuje zakupić 120 t pelletu.
5) Dostawa pelletu będzie następować etapowo tj. wg zamówień w ilości do 24 t jednorazowo .
6) O ilościach pelletu i terminach poszczególnych dostaw Zamawiający będzie informował Wykonawcę telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem . Dostawy pelletu odbywać się będą transportem Wykonawcy i na jego koszt na adres Zamawiającego tj. Łękawa 9, 97-400 Bełchatów w godzinach 8.00 do 13.00. Jednorazowa wielkość dostawy (z uwagi na wielkość magazynu ) nie może przekraczać 24 000 kilogramów.
7) Planowana w pkt 4) ilość pelletu może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia na żądanie Zamawiającego w dniu dostawy wymaganych atestów i certyfikatów na dostarczony pellet.
8) Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od umowy (na warunkach podanych w projekcie umowy) lub ograniczenia planowanej wielkości zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Salopak Spółka Cywilna Marcin Salamon Dorota Salamon

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8341883097

7.3.3)Ulica

Piaskowa 3

7.3.4)Miejscowość

Bełchów

7.3.5)Kod pocztowy

99-418

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121032,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łękawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łękawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 98 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Salopak Spółka Cywilna Marcin Salamon Dorota Salamon (Bełchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.