Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 085 zł
Umowa zawarta
1 października 2024
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 233 085 zł – 253 788 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Czas utylizacji zdemontowanych opraw10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Sieroszewice.

Zamawiający Gmina Sieroszewice (Sieroszewice, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Sieroszewice”, wybierając ofertę wykonawcy EUTRO sp. z o.o. Wartość umowy: 233 085 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SieroszewiceSieroszewice, Wielkopolskieopublikowano 13 grudnia 2024
Wartość umowy
233 085 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUTRO sp. z o.o. (Chotów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 085,00 zł (umowę zawarto 1 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 233 085,00 zł do 253 787,92 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SIEROSZEWICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855156

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ostrowska 65

1.5.2.)Miejscowość

Sieroszewice

1.5.3.)Kod pocztowy

63-405

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@sieroszewice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sieroszewice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-163359ee-ce9e-4743-97c4-dbce24752c33

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Sieroszewice.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-163359ee-ce9e-4743-97c4-dbce24752c33

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00651923

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00044583/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Sieroszewice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.TP.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Sieroszewice: m. Parczew, Wielowieś, Ołobok, Sieroszewice, Latowice. Demontaż i montaż opraw oświetlenia zewnętrznego Wykonanie pomiarów badań elektrycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233085,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

253787,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233085,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUTRO sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6182057367

7.3.4)Miejscowość

Chotów

7.3.5)Kod pocztowy

63-460

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233085,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia z…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
741 795 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 000 zł2 336 743 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 086 743 zł
Źródło próbki
CPV 45316100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 000 zł
Mediana
741 795 zł
Górny kwartyl
2 336 743 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sieroszewice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieroszewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 085 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316100-6 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EUTRO sp. z o.o. (Chotów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.