Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 840 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2024
Okres realizacji
62 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 255 840 zł – 563 832 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie monitoringu porealizacyjnego przejść dla zwierząt w ciągu 5 lat dla inwestycji pn.: „Budowa/rozbudowa DW nr 858 Zarzecze–gr. województwa na odcinku Dąbrowica - Sieraków”

Zamawiający Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie monitoringu porealizacyjnego przejść dla zwierząt w ciągu 5 lat dla…”, wybierając ofertę wykonawcy MR Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. Wartość umowy: 255 840 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Podkarpacki Zarząd Dróg WojewódzkichRzeszów, Podkarpackieopublikowano 12 grudnia 2024
Wartość umowy
255 840 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 listopada 2024

    Termin ofert: 15 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 grudnia 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MR Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. (Toruń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 840,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 255 840,00 zł do 563 832,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 62 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690587670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-105

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pzdw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61692c7b-52d5-4881-bc40-92b3c7ce12b1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie monitoringu porealizacyjnego przejść dla zwierząt w ciągu 5 lat dla inwestycji pn.: „Budowa/rozbudowa DW nr 858 Zarzecze–gr. województwa na odcinku Dąbrowica - Sieraków”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-61692c7b-52d5-4881-bc40-92b3c7ce12b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00648621

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00050452/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przeprowadzenie monitoringu porealizacyjnego przejść dla zwierząt dla zadania dot. rozbudowy drogi woj. nr 858 odc. Dąbrowica - Sieraków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00580057

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZDW/WZP/243/WOŚ/15/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie i opracowanie 5 letniego monitoringu przejść dla zwierząt w ramach analizy porealizacyjnej dla rozbudowanego/budowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 858 na odcinku od m. Dąbrowica do m. Sieraków, w tym w szczególności w zakresie sprawdzenia skuteczności zastosowanych rozwiązań tj. przejść umożliwiających migrację zwierząt.
Opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90714500-0 - Usługi kontroli jakości środowiska

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255840,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

563832,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255840,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MR Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366868456

7.3.3)Ulica

ul. Szosa Chełmińska 177-181

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255840,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

62 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90714500-0Usługi kontroli jakości środowiska
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 255 840 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90714500-0 (Usługi kontroli jakości środowiska). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MR Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.