Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej dla budynków stanowiących własność Powiatu Skarżyskiego

Zamawiający Powiat Skarżyski (Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej dla budynków…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 240 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Skarżyski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009410

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Konarskiego 20

1.4.2.)Miejscowość

Skarżysko-Kamienna

1.4.3.)Kod pocztowy

26-110

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 39-53-000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@skarzysko.powiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://skarzysko.powiat.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a2343e0-7947-4820-aa2d-0e9ce4ed90ca

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00644686

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00452214

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej dla budynków stanowiących własność Powiatu Skarżyskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej dla budynków stanowiących własność Powiatu Skarżyskiego:
• Zespołu Szkół Samochodowo – Usługowych im. Władysława Oseta Wasilewskiego,
• Zespołu Placówek Resocjalizacyjno – Wychowawczych,
• Centrum Obsługi Placówek, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza nr 1 – „Przystań 1”, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza nr 2 – „Przystań 2”.

3.9.)Główny kod CPV

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-10-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EUROSTAR DARIUSZ WIERZBIŃSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611546116

4.3.3.)Ulica

ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 4

4.3.4.)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

4.3.5.)Kod pocztowy

27-400

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18081,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00522840/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18081,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71314300-5Usługi doradcze w zakresie wydajnoś…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
240 000 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
138 150 zł1 007 928 zł
Rozstęp międzykwartylowy
869 777 zł
Źródło próbki
CPV 71314· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
138 150 zł
Mediana
240 000 zł
Górny kwartyl
1 007 928 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Skarżyski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skarżysko-Kamienna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71314300-5 (Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.