Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
490 255 zł
Umowa zawarta
6 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Możliwość elektronicznego monitorowania przesyłek rejestrowanych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym (przesyłki listowe i paczki pocztowe) dla Urzędu Miejskiego w Śremie

Zamawiający gmina Śrem (Śrem, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym (przesyłki listowe i…”, wybierając ofertę wykonawcy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 490 255 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: gmina ŚremŚrem, Wielkopolskie (powiat Śremski →)opublikowano 9 grudnia 2024
Wartość umowy
490 255 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 listopada 2024

    Termin ofert: 26 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 490 254,98 zł (umowę zawarto 6 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail