Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
396 481 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2024
Okres realizacji
210 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 396 481 zł – 403 440 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odnowieniu elewacji zabytkowego budynku szkoły w Damasławku

Zamawiający Gmina Damasławek (Damasławek, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowieniu elewacji zabytkowego budynku szkoły w Damasławku”, wybierając ofertę wykonawcy MAT-POL Mateusz Podraza. Wartość umowy: 396 481 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DamasławekDamasławek, Wielkopolskieopublikowano 9 grudnia 2024
Wartość umowy
396 481 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAT-POL Mateusz Podraza (Przysieka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 396 480,72 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 396 480,72 zł do 403 440,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 210 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail