Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 767 400 zł
Umowa zawarta
6 grudnia 2024
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 12 767 400 zł – 12 927 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWO-SPORTOWEGO W WYSOKIEJ

Zamawiający Gmina Łańcut (Łańcut, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWO-SPORTOWEGO W WYSOKIEJ”, wybierając ofertę wykonawcy EUROBUD Grupa sp. z o.o. Wartość umowy: 12 767 400 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁańcutŁańcut, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 6 grudnia 2024
Wartość umowy
12 767 400 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2024

    Termin ofert: 16 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 grudnia 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROBUD Grupa sp. z o.o. (Bystrowice 164), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 767 400,00 zł (umowę zawarto 6 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 12 767 400,00 zł do 12 927 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁAŃCUT

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581790

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.)Miejscowość

Łańcut

1.5.3.)Kod pocztowy

37-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 22 22 64

1.5.8.)Numer faksu

17 225 65 36

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminalancut.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17e7f364-253f-43a0-ba36-849a7d3dd518

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWO-SPORTOWEGO W WYSOKIEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-17e7f364-253f-43a0-ba36-849a7d3dd518

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00638708

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00065676/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWO-SPORTOWEGO W WYSOKIEJ

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00409984

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP. 271.20.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWO-SPORTOWEGO W WYSOKIEJ.
Zamówienie realizowane z Rządowego Funduszu Polski Ład „Program Inwestycji Strategicznych”.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. Opracowanie dokumentacji projektowej tj.
1) projekt koncepcyjny – 2 egz.
2) Dokumentacja do zgłoszenia robót budowlanych lub niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę, tj. projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany – 4 egz.;
3) Projekt techniczny/wykonawczy – stosownie do zakresu – 4egz.;
4) Kosztorys inwestorski z przedmiarem – 2 egz.;
5) Specyfikacje techniczne, dokumentacja wykonawcza, w tym aranżacja wnętrz – 1 egz.;
6) Dokumentacja powykonawcza – 2 egz.

2.2. Wykonanie robót budowlanych i prac co najmniej w zakresie:
1) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji na podstawie ustawy Prawo Budowlane
i szczegółowych zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącej załącznik do niniejszych materiałów przetargowych;
2) Uzgodnienie z organami, zarządcami infrastruktury i innymi podmiotami zewnętrznymi zakresu robót i komplet dokumentacji z tym wiązany (jeżeli dotyczy, wymagany obowiązującymi przepisami)
3) Wykonanie kompleksowego przykrycia istniejących niecek budynkiem oraz budowę zapalacze sanitarnego, szatniowego, pomieszczeń obsługi zgodnie z koncepcją i zapisami pfu, przebudowę systemów podgrzewania wody zapewniających komfortowe korzystanie z basenu, budowę nowych stref basenowo - rekreacyjnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, reorganizację strefy gastronomicznej oraz budowę zaplecza sportowo-rekreacyjnego i technicznego;
4) Zagospodarowanie terenu wokół obiektu w zakresie niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania, dojazdy, utwardzenia, ciągi piesze, zieleń urządzona, komunikacja poszczególnych stref basenowych i rekreacyjnych, obiekty małej architektury;
5) Dostawa wyposażenia w tym atrakcji wodnych, zjeżdżalni, z wykorzystaniem niecki mniejszej;
6) Modernizacja technologii basenu, dostosowanie parametrów wody do obowiązujących standardów
z zachowaniem zapasu technologicznego stosownie do zmiennych warunków, modernizacja, budowa instalacji pozwalających na utrzymanie odpowiedniego standardu cieplnego oraz sanitarnego w obiekcie, jak instalacja wentylacji mechanicznej
7) Reorganizacja strefy gastronomicznej;

3. Zamówienie realizowane będzie w systemie zaprojektuj - wybuduj. Zakres zadania obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi warunkami, opiniami, uzgodnieniami, zgodami, pozwoleniami oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych na zasadach i w zakresie opisanym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym zwanym dalej PFU – stanowiącym Załącznik Nr 9 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12767400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12927000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12767400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROBUD Grupa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922124180

7.3.4)Miejscowość

Bystrowice 164

7.3.5)Kod pocztowy

37-565

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12767400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łańcut prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łańcut.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 12 767 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EUROBUD Grupa sp. z o.o. (Bystrowice 164). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.