Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
400 000 zł
Umowa zawarta
29 listopada 2024
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz

Zamawiający Gmina Mucharz (Mucharz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz”, wybierając ofertę wykonawcy LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 400 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina MucharzMucharz, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 5 grudnia 2024
Wartość umowy
400 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 400 000,00 zł (umowę zawarto 29 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail